Spełniamy marzenia od 24 lat | 1999-2023
Dla firm Aktywacja

Równa Cena +

W Golden Moments nasi Łowcy Przeżyć wyszukują dla Państwa wspaniałe przygody i przeżycia zarówno w Polsce, jak i poza jej granicami. Obietnica równej ceny Golden Moments gwarantuje, że oferowane przez nas produkty można nabyć po najniższych cenach w Internecie. Gwarancja najniższej ceny oznacza, iż jeśli w przeciągu 14 dni od daty zakupu w Golden Moments dowolnego przeżycia znajdziesz ofertę identycznego przeżycia po niższej cenie zwrócimy Ci 150% różnicy w cenie.

Aby otrzymać zwrot różnicy po prostu napisz do nas matchmyprice@goldenmoments.com podając adres strony internetowej, dane kontaktowe, datę oraz cenę, po jakiej oferowane jest konkurencyjne przeżycie. Po sprawdzeniu ceny oraz zweryfikowaniu, czy przeżycie na podanej stronie internetowej jest identyczne do tego oferowanego przez Golden Moments, zwrócimy Ci 150% różnicy w cenie*.

Warunki: Masz prawo do otrzymania zwrotu różnicy w cenie, jeśli spełnione zostaną następujące warunki: Gwarancja ceny Golden Moments dotyczy wyłącznie usług oferowanych przez dostawców internetowych, którzy posiadają w aktualnej ofercie takie samo doświadczenie po niższej cenie. Wniosek o zwrot różnicy w cenie musi zostać wysłany w terminie 14 dni od daty zakupu w Golden Moments. Proszę pamiętać, iż obliczając różnice w cenie uwzgędnione zostaną koszty obsługi oraz doręczenia. Gwarancja najniższej ceny nie obejmuje zakupów dokonanych z wykorzystaniem kuponów rabatowych, ofert promocyjnych oraz innych kodów zniżkowych wykorzystanych podczas składania zamówienia. Warunki gwarancji najniższej ceny Golden Moments mogą ulec zmianie.

*Do kwoty 1000 zł

Czesto Zadawane Pytania
Tutaj można znaleźć pomoc dotyczącą wymiany, uaktualnienia Vouchera, terminów dostaw, możliwości zabrania widzów , sprzedaży korporacyjnej i wielu innych. FAQs
Opinie
Jazda Quadem Ach, co doświadczenie! Mój mąż prawie umarł, ale dobrze się bawiliśmy. Polecam go. Ola

Nasi partnerzy
Pomoc online
Cześć
mam na imię Ola, czy masz problemy ze znalezieniem tego czego szukasz?..