Spełniamy marzenia od 20 lat | 1999-2019
Mój Koszyk

Szkola przetrwania

Szkoła przetrwania jest to zbiór umiejętności i możliwości człowieka do adaptacji w trudnych warunkach. Uczestnik ma szansę nauczyć się m.in.: gdzie założyć obóz, jak taki obóz zabezpieczyć,w jaki sposób rozpalić ogień, jak odnaleźć wodę i jak ją przygotować do spożycia, jak poruszać się, nawigować i orientować się w terenie, jak czytać mapy topograficzne,jak radzić sobie ze zmęczeniem i jak dozować wodę, gdzie szukać pożywienia w lesie, jak zbudować piece, przygotować narzędzia, czy też zrobić saunę, jak walczyć z chłodem, jak odnajdywać zaginione osoby, jak udzielić pierwszej pomocy, jak transportować rannych.
  • Cena 200.00zl
  • Ilość:
Szkola przetrwania

Szkola przetrwania:  

Przeżycie 

Scenariusz zakłada, że grupa przeżyła katastrofę lotniczą. Członkowie wyprawy przejdą przez wszystkie szczeble wtajemniczenia szkoły przetrwania. Od założenia obozu, poprzez przygotowywanie posiłków, na robieniu specjalnych wygód (sauna) kończąc.

Wszyscy uczestnicy już na samym początku zostaną wyposażeni w odpowiedni sprzęt, oraz wysokiej jakości wojskowe śpiwory.

Po zapoznaniu się z instruktorami wszyscy ruszą do lasu w celu zbadania terenu, wybrania kilku odpowiednich miejsc dla obozowiska (być może trzeba będzie obóz przenieść...). Następnie „rozbitków” czeka wiele przygód związanych z powyższymi, wymienionymi punktami.

Cena wyjazdu zawiera: opiekę instruktorów przez 2 dni, naukę szkoły przetrwania, sprzęt niezbędny do przetrwania w lesie, racje żywnościowe, wodę pitną, tabletki uzdatniające do wody, krzesiwa; autorski plan wyprawy indywidualnie pisany pod kątem charakterystyki uczestników.

Ograniczenia

Wiek min. Od 16 lat (16-18 lat za pisemną zgodą rodziców). Brak wymagań zdrowotnych, osoby poniżej 16 roku życia mogą brać udział wyłącznie przy udziale dorosłego prawnego opiekuna.

Strój

wygodne ubranie, obuwie chroniące staw skokowy.

Rezerwacja

Min. 2 tygodnie wcześniej.

Lokalizacja

Leśna osada edukacyjna w Kole koło Piotrkowa Trybunalskiego

 

Kod : GMPLPT

Szkola przetrwania:

View Locations

Szkola przetrwania: Dostępność

Szkola przetrwania: Fascynujące fakty

Szkola przetrwania: jesteś niezdecydowany

Szkola przetrwania: Ograniczenia

Wiek min. Od 16 lat (16-18 lat za pisemną zgodą rodziców). Brak wymagań zdrowotnych, osoby poniżej 16 roku życia mogą brać udział wyłącznie przy udziale dorosłego prawnego opiekuna.
Wykonaj te 4 proste kroki, aby cieszyć się niezapomnianym przeżyciem!

Kup swoje doświadczenie

Wybierz jedną z ponad 7000 doświadczeń w Europie i Ameryce
Kliknij tutaj aby otworzyć przewodnik po zakupach w Golden Moments
Kliknij tutaj aby zamknąć przewodnik po zakupach

Zdobądź kupon pocztą elektroniczną lub pocztową

Kupon może zostać wysłany do Ciebie pocztą lub e-mailem od razu do skrzynki odbiorczej z indywidualnym voucherem pdf do wydrukowania w domu lub przekazania dalej.

Aktywuj kupon

Odbiorca odwiedza naszą stronę internetową, aby aktywować kupon lub zamienić go na coś innego w naszej ofercie.

Zarezerwuj termin

Skontaktuj się z lokalizacją, aby zarezerwować datę swojego doświadczenia.

  • Cena 200.00zl
  • Ilość:
Czesto Zadawane Pytania
Tutaj można znaleźć pomoc dotyczącą wymiany, uaktualnienia Vouchera, terminów dostaw, możliwości zabrania widzów , sprzedaży korporacyjnej i wielu innych. FAQs
Opinie
Jazda Quadem Ach, co doświadczenie! Mój mąż prawie umarł, ale dobrze się bawiliśmy. Polecam go. Ola

Nasi partnerzy
Pomoc Online
Witaj, mam na imię Ola
Czy potrzebujesz pomocy przy wyborze tego przeżycia, Szkola przetrwania?