Spełniamy marzenia od 20 lat | 1999-2019
Mój Koszyk
Nagrody Pracownicze

Nagrody Pracownicze

Przedział cenowy: 200.00zl - 750.00zl  |  Przeżycia: 2
Każde przedsiębiorstwo powinno stale dbać o zadowolenie i satysfakcję swoich pracowników. Jednym z najlepszych sposobów jest wręczanie im okresowych nagród za osiąganie satysfakcjonujących wyników w pracy. Nagrody pracownicze są świetnym rozwiązaniem.

Golden Moments opracowało program nagród pracowniczych dla firmy Fedex, który był ściśle dostosowany do potrzeb klienta. System nagradzania pracowników polegał na wysyłaniu voucherów prezentowych do centrów obsługi klienta w całej Europie. Dzięki szerokiej gamie przeżyć na terenie całej Europy, vocher idealnie sprawdził się jako upominek dla pracowników. Nasze vouchery opiewały na konkretną kwotę, jednak nie zawierały rodzaju, ani lokalizacji przeżycia, dzięki czemu każdy nagrodzony pracownik mógł samodzielnie zdecydować, jaką przygodę pragnie przeżyć.

Chcesz stworzyć system nagradzania pracowników dopasowany do Twoich potrzeb i budżetu? Skontaktuj się z nami już dziś, a wspólnie z pewnością znajdziemy odpowiednie rozwiązanie.

Wybierz jedno z poniższych rozwiązań dla firm...

Czesto Zadawane Pytania
Tutaj można znaleźć pomoc dotyczącą wymiany, uaktualnienia Vouchera, terminów dostaw, możliwości zabrania widzów , sprzedaży korporacyjnej i wielu innych. FAQs
Opinie
Jazda Quadem Ach, co doświadczenie! Mój mąż prawie umarł, ale dobrze się bawiliśmy. Polecam go. Ola

Nasi partnerzy
Pomoc online
Chatuj z Natalia o Nagrody Pracownicze. Posiada on ponad 17-sto letnie doświadczenie w rozwiązaniach B2B. Pomoże Twojej firmie zamienić cele na efekty.