Spełniamy marzenia od 17 lat | 1999-2016
Mój Koszyk

Jazda samochodem 4x4

Jeśli znudziła Ci się jazda po zwykłych drogach, spróbuj czegoś nowego. Jazda samochodem terenowym z napędem na 4 koła w ciężkim terenie dostarczy Ci niezapomnianych wrażeń. Sprawdź swoje umiejętność w naprawdę trudnym terenie i poczuj satysfakcję z pokonywania kolejnych wymagających przeszkód.
  • Cena399.00zl
  • Ilość:

Jazda samochodem 4x4:  

Przeżycie

Przeżycie obejmuje jazdę samochodem terenowym w asyście profesjonalnego instruktora, który pomoże doskonalić technikę jazdy. Podczas jazdy uczestnik pokonuje różnego rodzaju przeszkody, takie jak: zjazdy, podjazdy, trawersy, przeszkody błotne i inne. 

Ograniczenia

Do wzięcia udziału w tym niezwykłym przeżyciu wymagane jest posiadanie prawa jazdy kategorii B. Waga uczestnika nie może przekroczyć 150 kg.   

Warunki pogodowe

Przeżycie uzależnione jest od warunków pogodowych. Konieczne jest potwierdzenie odpowiednich warunków pogodowych przed udaniem się na miejsce realizacji przeżycia. 

Czas trwania

Długość tego przeżycia wynosi około 60 minut. 

Strój

Należy ubrać się w wygodny strój oraz sportowe obuwie. Ze względu na fakt, że przeżycie odbywa się w warunkach terenowcyh ubiór może uledz pobrudzeniu. Kask zapewniany jest przez organizatora. 

Rezerwacja

Rezerwacji terminu przeżycia należy dokonań z minimum tygodniowym wyprzedzeniem. Zmiany rezerwacji dokonać można najpóźniej 3 dni przed planowanym terminem. 

Lokalizacja

Józefów koło Legionowa.

 

Kod : GMPLJS60

Jazda samochodem 4x4:

Jazda samochodem 4x4: Dostępność

Jazda samochodem 4x4: Fascynujące fakty

Jazda samochodem 4x4: jesteś niezdecydowany

Jazda samochodem 4x4: Ograniczenia

Wymagane prawo jazdy kategorii B. Waga uczestnika nie może przekroczyć 150 kg.

  • Cena399.00zl
  • Ilość:
Czesto Zadawane Pytania
Tutaj można znaleźć pomoc dotyczącą wymiany, uaktualnienia Vouchera, terminów dostaw, możliwości zabrania widzów , sprzedaży korporacyjnej i wielu innych. FAQs
Pomoc Online
Witaj, mam na imię Natalia
Czy potrzebujesz pomocy przy wyborze tego przeżycia, Jazda samochodem 4x4?