Spełniamy marzenia od 19 lat | 1999-2018
Mój Koszyk

Zostań kierowcą rajdowym. Częstochowa

Usiądź za kierownicą super szybkiego samochodu sportowego i zostań kierowcą rajdowym. Renault Megane Williams w Częstochowie dostarczy Ci niezapomnianych wrażeń. Oferta skierowana jest zarówno do osób, które nie miały wcześniej styczności z samochodami rajdowymi, jak i do osób doświadczonych.
  • Cena 430.00zl
  • Ilość:
Zostań kierowcą rajdowym. Częstochowa

Zostań kierowcą rajdowym. Częstochowa:  

 Przeżycie

Przeżycie obejmuje jazdę autem rajdowym na specjalnym odcinku sportowym – przejazd za kierownicą auta rajdowego Renault Megane Williams, moc silnika 200 KM, przyśpieszenie do 100km/h w czasie 5,6 sekundy. Przed rozpoczęciem jazdy odbywa się krótki instruktaż poświęcony omówieniu specyfiki jazdy i zasadom bezpieczeństwa.
 
Prezent obejmuje 12 km trasy sportowej, każdy odcinek minimalnie może składać się z długości 1,0 km. Dwa pierwsze próbne przejazdy mają na celu zapoznanie się z samochodem i torem. Kolejne przejazdy to samodzielna jazda. Przez cały czas kierowcy towarzyszy instruktor, który służy radą podczas manewrów.  Ostatnie przejazdy to jazda pokazowa, z instruktorem w roli kierowcy, prezentująca pełne możliwości Renault Megane Williams. Każdy uczestnik otrzymuje pamiątkowy DYPLOM szkoły rajdowej.
 
 

Ograniczenia

Osoba uczestnicząca w przeżyciu musi posiadać prawo jazdy kategorii B oraz być w wieku powyżej 18 lat. Jeżeli uczestnik nie będzie przestrzegał poleceń instruktora istnieje możliwość przerwania jazdy bez zwrotu kosztów.
 

Warunki pogodowe

Niezbędne jest potwierdzenie warunków pogodowych w terminie 7 dni przed przeżyciem. Jeżeli warunki atmosferyczne uniemożliwiają skorzystanie z jazdy - ustalany jest inny dogodny termin.
Czas trwania
 

Czas trwania

Czas przeżycia uzależniony jest od szybkości jazdy każdego uczestnika
 

Strój

Należy ubrać się w swobodny strój oraz buty z płaską podeszwą - na miejscu otrzymuje się od organizatora balaklawę oraz kask.
 

Rezerwacja

Rezerwacji terminu przeżycia należy dokonań z minimum 14 dniowym wyprzedzeniem. Zmiany rezerwacji dokonać można najpóźniej 7 dni przed planowanym terminem przeżycia. Na miejscu przeżycia formowana jest grupa minimum czteroosobowa.
 

Lokalizacja

Częstochowa
Kod : PLATSMEG2

Zostań kierowcą rajdowym. Częstochowa:

View Locations

Zostań kierowcą rajdowym. Częstochowa: Dostępność

Zostań kierowcą rajdowym. Częstochowa: Fascynujące fakty

Zostań kierowcą rajdowym. Częstochowa: jesteś niezdecydowany

Zostań kierowcą rajdowym. Częstochowa: Ograniczenia

Osoba uczestnicząca w przeżyciu musi posiadać prawo jazdy kategorii B oraz być w wieku powyżej 18 lat. Jeżeli uczestnik nie będzie przestrzega poleceń instruktora istnieje możliwość przerwania jazdy bez zwrotu kosztów.
Wykonaj te 4 proste kroki, aby cieszyć się niezapomnianym przeżyciem!

Kup swoje doświadczenie

Wybierz jedną z ponad 7000 doświadczeń w Europie i Ameryce
Kliknij tutaj aby otworzyć przewodnik po zakupach w Golden Moments
Kliknij tutaj aby zamknąć przewodnik po zakupach

Zdobądź kupon pocztą elektroniczną lub pocztową

Kupon może zostać wysłany do Ciebie pocztą lub e-mailem od razu do skrzynki odbiorczej z indywidualnym voucherem pdf do wydrukowania w domu lub przekazania dalej.

Aktywuj kupon

Odbiorca odwiedza naszą stronę internetową, aby aktywować kupon lub zamienić go na coś innego w naszej ofercie.

Zarezerwuj termin

Skontaktuj się z lokalizacją, aby zarezerwować datę swojego doświadczenia.

  • Cena 430.00zl
  • Ilość:
Czesto Zadawane Pytania
Tutaj można znaleźć pomoc dotyczącą wymiany, uaktualnienia Vouchera, terminów dostaw, możliwości zabrania widzów , sprzedaży korporacyjnej i wielu innych. FAQs
Opinie
Jazda Quadem Ach, co doświadczenie! Mój mąż prawie umarł, ale dobrze się bawiliśmy. Polecam go. Ola

Nasi partnerzy
Pomoc Online
Witaj, mam na imię Ola
Czy potrzebujesz pomocy przy wyborze tego przeżycia, Zostań kierowcą rajdowym. Częstochowa?