Spełniamy marzenia od 19 lat | 1999-2018
Mój Koszyk

Samochód rajdowy

Spełnij swoje marzenia rajdowca.Samochód rajdowy Subaru Impreza WRX dostępny jest dla początkujaych jak i zaawansowanych kierowców. Zasiądź za kółkiem i oddaj się przygodzie. Idelny prezent dla Twojego mężczyzny.
  • Cena 1290.00zl
  • Ilość:
Samochód rajdowy

Samochód rajdowy:  

 

Przeżycie

Przeżycie obejmuje jazdę autem rajdowym na specjalnym odcinku sportowym – przejazd za kierownicą auta rajdowego Subaru Impreza WRX , moc silnika 320KM, przyspieszenie do 100km/h w czasie 4,5 sekundy. Przed rozpoczęciem jazdy odbywa się krótka odprawa poświęcona omówieniu specyfiki jazdy i zasadom bezpieczeństwa. Prezent obejmuje 24 km trasy sportowej, każdy odcinek minimalnie może składać się z długości 1,0 km. Dwa pierwsze próbne przejazdy mają na celu zapoznanie się z samochodem i torem. Kolejne przejazdy to samodzielna jazda. Przez cały czas kierowcy towarzyszy instruktor, który służy radą podczas manewrów, uczestnik przez całe szkolenie prowadzi auto Subaru WRX. Ostatnie przejazdy to jazda pokazowa, z instruktorem w roli kierowcy, prezentująca pełne możliwości Subaru WRX. Każdy uczestnik otrzymuje pamiątkowy DYPLOM szkoły rajdowej.

Ograniczenia

Osoba uczestnicząca w przeżyciu musi posiadać prawo jazdy kategorii B oraz być w wieku powyżej 18 lat. Jeżeli uczestnik nie będzie przestrzegał poleceń instruktora istnieje możliwość przerwania jazdy bez zwrotu kosztów. 

Warunki pogodowe

Niezbędne jest potwierdzenie warunków pogodowych w terminie 7 dni przed przeżyciem. Jeżeli warunki atmosferyczne uniemożliwiają skorzystanie z jazdy - ustalany jest inny dogodny termin. 

Czas trwania

Jazda trwa około 3 godziny. 

Strój

Należy ubrać się w swobodny strój oraz buty z płaską podeszwą - na miejscu otrzymuje od organizatora balaklawe oraz kask. 

Rezerwacja

Rezerwacji terminu przeżycia należy dokonań z minimum 14 dniowym wyprzedzeniem. Zmiany rezerwacji dokonać można najpóźniej 7 dni przed planowanym terminem przeżycia. 

Lokalizacja

Poznań

Kod : PLATSSUB2

Samochód rajdowy:

View Locations

Samochód rajdowy: Dostępność

Samochód rajdowy: Fascynujące fakty

Samochód rajdowy: jesteś niezdecydowany

Samochód rajdowy: Ograniczenia

Osoba uczestnicząca w przeżyciu musi posiadać prawo jazdy kategorii B oraz być w wieku powyżej 18 lat. Jeżeli uczestnik nie będzie przestrzega poleceń instruktora istnieje możliwość przerwania jazdy bez zwrotu kosztów.
Wykonaj te 4 proste kroki, aby cieszyć się niezapomnianym przeżyciem!

Kup swoje doświadczenie

Wybierz jedną z ponad 7000 doświadczeń w Europie i Ameryce
Kliknij tutaj aby otworzyć przewodnik po zakupach w Golden Moments
Kliknij tutaj aby zamknąć przewodnik po zakupach

Zdobądź kupon pocztą elektroniczną lub pocztową

Kupon może zostać wysłany do Ciebie pocztą lub e-mailem od razu do skrzynki odbiorczej z indywidualnym voucherem pdf do wydrukowania w domu lub przekazania dalej.

Aktywuj kupon

Odbiorca odwiedza naszą stronę internetową, aby aktywować kupon lub zamienić go na coś innego w naszej ofercie.

Zarezerwuj termin

Skontaktuj się z lokalizacją, aby zarezerwować datę swojego doświadczenia.

  • Cena 1290.00zl
  • Ilość:
Czesto Zadawane Pytania
Tutaj można znaleźć pomoc dotyczącą wymiany, uaktualnienia Vouchera, terminów dostaw, możliwości zabrania widzów , sprzedaży korporacyjnej i wielu innych. FAQs
Opinie
Jazda Quadem Ach, co doświadczenie! Mój mąż prawie umarł, ale dobrze się bawiliśmy. Polecam go. Ola

Nasi partnerzy
Pomoc Online
Witaj, mam na imię Ola
Czy potrzebujesz pomocy przy wyborze tego przeżycia, Samochód rajdowy?