Spełniamy marzenia od 19 lat | 1999-2018
Mój Koszyk

Lot myśliwcem-prezent

Międzynarodowe przeżycie : Czechy
Szukasz wyjątkowego i niezapomnianego prezentu dla bliskiej Ci osoby? Golden Moments oferuje Ci doskonałe przeżycie na prezent dla każdego fana lotnictwa. Lot myśliwcem-prezent! Przeżyj niezapomniany lot w myśliwcu L-39 Albatros w Czechach.
  • Cena 12843.40zl
  • Ilość:
Lot myśliwcem-prezent

Lot myśliwcem-prezent:  

Przeżycie

Daj się skusić na niezapomniane i unikatowe  powietrzne przeżycie: LOT MYŚLIWCEM PREZENT w Czechach. Lot myśliwcem-prezent daje Ci możliwość spełnienia marzeń z dzieciństwa. Nie będziesz oglądał lotu z płyty lotniska, tylko zasiądzesz w prawdziwym kokpicie tej wyjątkowej maszyny. Po przeszkoleniu przez certyfikowanego pilota będziesz miał możliwość przejęcia drążka i samodzielnego pilotowania myśliwca L-39 Albatros w zawrotnym tempie! Program lotu obejmuje m.in. następujące manewry: wywrót, nawrót Immelmann, beczki, Split-S i ucieczka przed drugim myśliwcem.

Po wylądowaniu istnieje możliwość zrobienia pamiątkowego zdjęcia zarówno z pilotem jak i z samolotem. Ponadto otrzymasz certyfikat odbycia lotu. Zapraszamy na niezapomniane chwile w powietrzu.

 

Istotne informacje

To przeżycie w powietrzu wymaga odpowiednich warunków fizycznych. Maksymalna wysokość uczesnika to 1,95m. Maksymalna waga to 100kg.

 Warunki pogodowe

Doświadczenie uzależnione jest od pogody. W przypadku złych warunków pogodowych alternatywny termin zostanie uzgodniony.

 

Długość sesji

Czas lotu to 20 minut, ale łącznie spędza się kilka godzin na lotnisku.

 

Osoby towarzyszące

Możesz zabrać ze sobą przyjaciół oraz rodzinę, żeby mogli zobaczyć Ciebie w akcji.

 

Obowiązujący strój

Na miejscu dostaniesz kombinezon lotniczy, kask oraz pozostałe niezbędne do lotu wyposażenie. Proszę założyć wygodne ubranie oraz wygodne buty na lot L-39 Albatros.

 

Dostępność

Możesz zarezerwować ten kupon w ciągu całego roku, ale proszę skontaktować się z dostawcą co najmniej 2 tygodnie przed zarezerwowaną datą.

 

Lokalizacja

Republika Czeska

Kod : CHALTSMI

Lot myśliwcem-prezent:

View Locations

Lot myśliwcem-prezent: Dostępność

Istnieje możliwość realizacji lotu przez cały rok, jednak zaleca się dokonanie rezerwacji przynajmniej na 2 tygodnie przed planowaną datą lotu.

Lot myśliwcem-prezent: Fascynujące fakty

L-39 Albatros jest samolotem szkoleniowym. Ale Albatrosy są również wykorzystywane jako lekkie samoloty szturmowe. L-39 wyróżnia się dobrą zwrotnością oraz doskonałą widocznością z obu miejsc w kokpicie.

Lot myśliwcem-prezent: jesteś niezdecydowany

Lot myśliwcem-prezent: Ograniczenia

To przeżycie w powietrzu wymaga odpowiednich warunków fizycznych. Maksymalna wysokość uczesnika to 1,95m. Maksymalna waga to 100kg.
Wykonaj te 4 proste kroki, aby cieszyć się niezapomnianym przeżyciem!

Kup swoje doświadczenie

Wybierz jedną z ponad 7000 doświadczeń w Europie i Ameryce
Kliknij tutaj aby otworzyć przewodnik po zakupach w Golden Moments
Kliknij tutaj aby zamknąć przewodnik po zakupach

Zdobądź kupon pocztą elektroniczną lub pocztową

Kupon może zostać wysłany do Ciebie pocztą lub e-mailem od razu do skrzynki odbiorczej z indywidualnym voucherem pdf do wydrukowania w domu lub przekazania dalej.

Aktywuj kupon

Odbiorca odwiedza naszą stronę internetową, aby aktywować kupon lub zamienić go na coś innego w naszej ofercie.

Zarezerwuj termin

Skontaktuj się z lokalizacją, aby zarezerwować datę swojego doświadczenia.

  • Cena 12843.40zl
  • Ilość:
Czesto Zadawane Pytania
Tutaj można znaleźć pomoc dotyczącą wymiany, uaktualnienia Vouchera, terminów dostaw, możliwości zabrania widzów , sprzedaży korporacyjnej i wielu innych. FAQs
Opinie
Jazda Quadem Ach, co doświadczenie! Mój mąż prawie umarł, ale dobrze się bawiliśmy. Polecam go. Ola

Nasi partnerzy
Pomoc online
Chatuj z Natalia o Lot myśliwcem-prezent. Posiada on ponad 17-sto letnie doświadczenie w rozwiązaniach B2B. Pomoże Twojej firmie zamienić cele na efekty.