Spełniamy marzenia od 19 lat | 1999-2018
Mój Koszyk

Jazda samochodem na prezent

Jazda samochodem rajdowym Peugeot Rally RS pozwoli Ci poczuć się jak mistrz kierownicy. W pełni rajdowy samochód przystosowany jest zarówno dla osób początkujących, jak i dla tych, które już mają za sobą pierwsze doświadczenia w prowadzeniu takiego auta.
  • Cena 996.00zl
  • Ilość:
Jazda samochodem na prezent

Jazda samochodem na prezent:  

Przeżycie

Przeżycie to jazda samochodem rajdowym na specjalnym odcinku sportowym – przejazd za kierownicą auta rajdowego A grupowego Peugeot Rally RS moc silnika 145KM, przyspieszenie do 100km/h w czasie 7,0 sekundy. Przed rozpoczęciem jazdy odbywa się krótka odprawa poświęcona omówieniu specyfiki jazdy i zasadom bezpieczeństwa. Prezent obejmuje 24 km trasy sportowej, każdy odcinek minimalnie może składać się z długości 1,0 km. Dwa pierwsze próbne przejazdy mają na celu zapoznanie się z samochodem i torem. Kolejne przejazdy to samodzielna jazda. Przez cały czas kierowcy towarzyszy instruktor, który służy radą podczas manewrów, uczestnik przez całe szkolenie prowadzi auto A grupowe Peugeot Rally RS. Ostatnie przejazdy to jazda pokazowa, z instruktorem w roli kierowcy, prezentująca pełne możliwości auta A grupowego Peugeot Rally RS. Każdy uczestnik otrzymuje pamiątkowy DYPLOM szkoły rajdowej. 

Ograniczenia

Osoba uczestnicząca w przeżyciu musi posiadać prawo jazdy kategorii B oraz być w wieku powyżej 18 lat. Jeżeli uczestnik nie będzie przestrzegał poleceń instruktora istnieje możliwość przerwania jazdy bez zwrotu kosztów. 

Warunki pogodowe

Niezbędne jest potwierdzenie warunków pogodowych w terminie 7 dni przed przeżyciem. Jeżeli warunki atmosferyczne uniemożliwiają skorzystanie z jazdy - ustalany jest inny dogodny termin. 

Czas trwania

Czas jazdy uzależniony jest od możliwości posiadacza vouchera.

Strój

Należy ubrać się w swobodny strój oraz buty z płaską podeszwą - na miejscu otrzymuje od organizatora balaklawe oraz kask. 

Rezerwacja

Rezerwacji terminu przeżycia należy dokonań z minimum 14 dniowym wyprzedzeniem. Zmiany rezerwacji dokonać można najpóźniej 7 dni przed planowanym terminem przeżycia. 

Lokalizacja

Poznań

Kod : PLATSPEG2

Jazda samochodem na prezent:

View Locations

Jazda samochodem na prezent: Dostępność

Jazda samochodem na prezent: Fascynujące fakty

Jazda samochodem na prezent: jesteś niezdecydowany

Jazda samochodem na prezent: Ograniczenia

Osoba uczestnicząca w przeżyciu musi posiadać prawo jazdy kategorii B oraz być w wieku powyżej 18 lat. Jeżeli uczestnik nie będzie przestrzegał poleceń instruktora istnieje możliwość przerwania jazdy bez zwrotu kosztów.
Wykonaj te 4 proste kroki, aby cieszyć się niezapomnianym przeżyciem!

Kup swoje doświadczenie

Wybierz jedną z ponad 7000 doświadczeń w Europie i Ameryce
Kliknij tutaj aby otworzyć przewodnik po zakupach w Golden Moments
Kliknij tutaj aby zamknąć przewodnik po zakupach

Zdobądź kupon pocztą elektroniczną lub pocztową

Kupon może zostać wysłany do Ciebie pocztą lub e-mailem od razu do skrzynki odbiorczej z indywidualnym voucherem pdf do wydrukowania w domu lub przekazania dalej.

Aktywuj kupon

Odbiorca odwiedza naszą stronę internetową, aby aktywować kupon lub zamienić go na coś innego w naszej ofercie.

Zarezerwuj termin

Skontaktuj się z lokalizacją, aby zarezerwować datę swojego doświadczenia.

  • Cena 996.00zl
  • Ilość:
Czesto Zadawane Pytania
Tutaj można znaleźć pomoc dotyczącą wymiany, uaktualnienia Vouchera, terminów dostaw, możliwości zabrania widzów , sprzedaży korporacyjnej i wielu innych. FAQs
Opinie
Jazda Quadem Ach, co doświadczenie! Mój mąż prawie umarł, ale dobrze się bawiliśmy. Polecam go. Ola

Nasi partnerzy
Pomoc Online
Witaj, mam na imię Ola
Czy potrzebujesz pomocy przy wyborze tego przeżycia, Jazda samochodem na prezent?